Kohtumisest valijatega

Täna oli järjekordne tegus päev välikampaaniat tehes.

Hommikul olin Keskturul välikampaaniat tegemas koos võitluskaaslaste Jevgeni Ossinovski (Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees ja 2. ringkonna esinumber), Monika Haukanõmme (Riigikogu Sotsiaalkomisjoni aseesinaine ja 2. ringonna nr 2), Anastassia Kovolenko (Tallinna Volikogu liige ja 2.ringkonna nr 4) Triin Toomesaare (Kiusamisvaba Kooli eestvedaja ja Eesti Presidendi Noore haridustegelease laureaat), Mihhail Beljajev (kliiniline psühhiaater), Kiril Klaus (Sotsiaaldemokraatliku erakonna Lasnamäe piirkonna juht) ja Virgo Pressiga (Kesklinna piirkonna juht).

Keskturu ees valjatega kohtumas

Oli nii väga positiivseid kohtumisi, kus inimesed ise tulid uudistama, kes me olema ja mida me jagame; kui ka pahuraid inimesi, kes arvasid, et võiksime hoopis lumiseid teid lahti ajada. Selgitasime, et see on pigem linnajuhtide kõrvadele mõeldud kriitika.

🙂

Meie seisame kahe väga olulise ühiskonnagrupi heaolu parandamise eest:

Tasuta lasteaed

Lapsed nädalaga eriarstile

Lapsetoetuste jätkuv tõus

Igale lapsele „kultuuriranits“

Koosõppiv kool

Hooldekodu koht pensioni eest

Keskmine pension: 700 eurot ja tulumaksuvaba

Hea töö ja väärt palk kõikjal Eestis

Õiglasemad maksud 1% SKTst teadus- ja arendustegevusele

Pärastlõunal olime linnarahvale oma valimisprogrammi tutvustamas Vabaduse väljakul, kus tähistati Hiina uusaasta saabumist, mis meelitas lumise ilmaga välja väga palju inimesi.

Homme kohtume valijatega Tuvi pargis, kus kell 18 süttib Talvetuli Kesklinnas kogutud jõulukuuskedest. Lasnemäel tõi sarnane üritus kohale väga palju inimesi, kes üritusele minnes tundsid suurt huvi meie erakonna vastu ja leidsid aega meiega vestlemiseks ja infomaterjalidega tutvumiseks.

Igaüks loeb!

Copyright © 2019 Allan Kaljakin. All Rights Reserved. | Simple Persona by Catch Themes